Objednejte přímo z webu. Kontakt: +420 727 980 668. Objednávky nad 1.500 Kč Vám rádi doručíme do Berouna a okolí nebo do Prahy.

Informace o Velkostatku Tetín Velkostatek Tetín se nachází v obci Tetín 3 km od královského města Beroun. Kamenná prodejna The Farm Shop je umístěna ve starobylých prostorách tetínského zámku. Všimnete si z hlavní cesty na náměstí nebo přímým pohledem naproti autobusové zastávky.

Ve farm shopu máme pro vás připraveno vakuově balené vyzrálé hovězí maso z plemene Aberdeen angus z našeho pastevního chovu a zvěřinu z vlastní obory.

Porážku mladého býka nebo jalovice provádíme 1x týdně na vlastních jatkách a 1x týdně bouráme a vakuujeme pro prodej maso s dobou suchého zrání 28 dní. Steakové maso i 35 dní.

Skutečná hmotnost jednotlivých balíčků masa objednaných na našich stránkách se může lišit ±100g.

Šetrný přístup ke zvířatům, vlastní krmení bez antibiotik a hormonů, vlastní porážka a bourárna, suché zrání hovězího masa 28+ dní a vakuové balení je cesta k balíčku kvalitního a výživově hodnotného masa. Šťavnatost a jemnost ocení každý, jak při kuchyňské úpravě, tak na talíři. Chutnou a poctivou nabídku vyzrálosti vždy hodnotí výborně milovníci steaků.

Vakuované maso je charakteristické svou vůní a chutí, které mu dodává právě staření, probíhající ve zracích boxech při teplotě 0 – 2°C. Ke kvalitnímu masu vám ve farm shopu na zámku nabídneme i sortiment regionálních farmářských výrobců. Také pořádáme různé akce pro veřejnost, mezi které patří jarní otevírání grilovací sezóny, či již tradiční vánoční jízda na ponících.

„Spojte návštěvu jednoho z nejkrásnějších míst v povodí Berounky nedaleko Prahy s nákupem našeho vyzrálého masa z českého chovu. Těšíme se na Vás“.

Kontakt

Andrea Němcová

e-mail: farmshop@velkostatektetin.cz
tel.: 727 980 668